Przejdź do treści
Przejdź do stopki

Poradnia Specjalistyczna

Treść

Poradnia Położniczo-Ginekologiczna uruchomiona została z myślą o pacjentkach z terenu Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna, które miały utrudniony dostęp do bezpłatnej opieki lekarza specjalisty ginekologa.  Nasza poradnia funkcjonuje na podstawie podpisanej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Poradnia ginekologiczno-położnicza SPZPOZ w Muszynie obejmuje kompleksową opieką pacjentki oczekujące potomstwa, od pierwszych tygodni ciąży aż do momentu rozwiązania, jak również panie
borykające się z problemami nietrzymania moczu, endometriozą, mięśniakami macicy, stanami zapalnymi, guzami narządu rodnego, wadami wrodzonymi itp.

Wszystkie porady, konsultacje lekarskie oraz badania w Poradni Położniczo-Ginekologicznej SPZPOZ w Muszynie realizowane są bezpłatnie, w ramach kontraktu z NFZ.

Kobiety korzystające z Poradni mają dostęp do bezpłatnych badań cytologicznych wykonywanych w ramach Programu Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy.

Lekarz pracujący w naszej poradni: lek med. Rafał Mazur - specjalista ginekolog-położnik

Godziny pracy Poradni ginekologiczno-położniczej:
 
WTOREK  w godz. od 08.00 do 12.00

PIĄTEK w godz. od 15.00 do 19.00 

SOBOTA w godz. od 08.00 do 12.00

Rejestracja do Poradni odbywa się w godzinach pracy poradni osobiście lub pod numerem telefonu: 18 471 40 37 wew. 44.

 

Poradnia rehabilitacyjna funkcjonuje w naszej placówce od lipca 2017 r. W poradni swiadczeń zdrowotnych udziela dr  nauk med. Marek Mleczko - specjalista rehabilitacji medycznej oraz balneologii i medycyny fizykalnej.

Godziny pracy Poradni:
 
PONIEDZIAŁEK  w godz. od 15.00 do 18.00

SOBOTA w godz. od 11.00 do 18.00

Rejestracja do Poradni odbywa się w godzinach pracy poradni osobiście lub pod numerem telefonu: 18 471 40 37 wew. 35

83036